Akatsuky postavy

10. února 2009 v 16:31 | Konan-chan |  N-Postavy
Další info o Akatsuky tentokrát o postavách=)jméno:Uchiha Itachi
narodil se : 9. června
na začátku série Naruto mu bylo mezi 17-18 lety.
Itachi je 175,2 cm vysoký a váží 57,1 kg.
Má černé vlasy a oči, když používá Sharingan (dědičná vlastnost klanu Uchiha), tak jsou jeho oči červené.
Akademii dokončil jako nejlepší student už v sedmi letech, v osmi letech ovládl Sharingan, v deseti letech se stal Chuuninem a ve třinácti byl se stal vůdcem ANBU skupiny ve Skryté Listové Vesnici.
Nyní je Nukenin (hledaný ninja) a zločinec třídy S. Je členem organizace Akatsuki. Itachi je jediná známá žijící osoba, která ovládala Mangekyou Sharingan.
Itachi řekl Sasukemu, že když bude schopen získat Mangekyou Sharingan, tak osoby, které to mohou používat, budou celkem tři.
Uchiha Itachi opustil Listovou v době, kdy bylo Narutovi 7 let, potom co vyvraždil celý svůj klan, naživu nechal jen svého mladšího bratra Uchihu Sasukeho.
Když mu bylo asi 17 let, tak už se dokonce obával i Orochimaru. Nyní je členem organizace Akatsuki. Orochimaru plánoval, že jeho tělo použije jako novou schránku pro svou duši, ale Itachiho síla neuvěřitelně vzrostla, a tak Orochimaru musel změnit svůj plán, opustil Akatsuki a jako novou schránku si vybral tělo Itachiho bratra.
Důvod proč Itachi vyvraždil svůj klan a nechal naživu jen svého mladšího bratra, je stále nejasný. Když se ho Sasuke zeptal, odpověděl mu "Abych otestoval své 'Utsuwa'."V japonštině 'Utsuwa' (器) může znamenat "Nádoba" nebo "Kontejner," ale také to může znamenat "Schopnost" nebo "Nástroj." Orochimaru používá toto slovo, když mluví o tělu, které použije v jeho technice Fushi Tensei no Jutsu (Reinkarnace žijící mrtvoly).
Proto toto slovo v Itachiho podání může znamenat cokoli kvůli spojení s Orochimaru v minulosti nebo jen, že chce otestovat svou sílu.
Také Sasuke vymyslel své vlastní teorie. Během boje s Gaarou Sasuke vzpomínal na svůj životní cíl: Zabít Itachiho. Sasuke věří, že ho bratr nechal naživu, protože hluboko v sobě cítil vinu za vyvraždění celého klanu.
Sasuke byl nechán naživu, aby mohl zesílit a pak potrestat Itachiho za vyvraždění klanu. Sasuke věří, že je ztělesněním Itachiho viny.
Navzdory tomu, že je vrah celého klanu, a jako jeho nejlepší a nejbližší přítel je také vůdčím členem Akatsuki, tak Itachi není chladnokrevný vrah snažící se zabít všechny, co jim stojí v cestě.
Když Sarutobi Asuma a Kuuhi Kurenai stojí mezi ním a jeho cílem (Uzumaki Naruto), nezabije Kurenai, i když má příležitost, jen ji zraní tak, aby si to pamatovala, a taky ji uvězní v jejím vlastním Genjutsu. Také mohl jednoduše zabít Kakashiho a Sasukeho, ale radši je mučil pomocí jeho Mangekyou Sharinganu, aby potvrdili jeho sílu.
Jak se zdá, tak Itachi má celkem rád svého partnera Kisameho, protože řekl, že nechce, aby se Kisame zbytečně zraněnil v boji s Kakashim.
Bylo to poprvé, kdy Itachi ukazál nějakou známku citu po zmasakrování jeho klanu. Jinak má vždy stejný pohled a zdá se, že ho nic nepřekvapí nebo v něm nevyvolá emoce.
Sasuke věří, že ani on ani Orochimaru sami nedokáží Itachiho zabít, ale myslí si, že když Orochimaru ovládne jeho tělo, budou mít větší šanci.
Překlad a význam jména:
Jméno Itachi znamená lasička. V japonské mytologii jsou lasičky špatným znamením, předzvěstí smůly a smrti.
Hlášky:
Pošetilý maličký bratře, jestli si přeješ mě zabít, nenávidět mě, zhnusit si mě a přežít nehezkým způsobem, tak běž, běž a přilni k životu. A pak, jednou, až budeš mít oči jako mám já, tak teprve přijď.
Nemá smysl žít, když se necítíš živý.
Jsi slabý! A proč jsi slabý? Protože ti chybí nenávist!
Techniky:
Sharingan
Mangekyou Sharingan (Kaleidoskopický Sharingan)
Amaterasu (Zářící nebe)
Tsukuyomi (Snící čtenář)
Kage Bunshin no Jutsu (Stínový klon)
Katon: Goukakyuu no Jutsu (Oheň: Velkolepý Fireball)
Kage Bunshin Daibakuha (Stínový klon - Velká exploze)
Magen: Kyouten Chiten (Démonická iluze: Zrcadlové prohození Nebe a Země)
Suiton: Suigadan (Voda: Střela vodního tesáku)
jmeno-kisame hoshigaki
hodnost-hledaní ninja a akatsuki
vesnice-mlžná
zajímavosti-navzdory jeho drsnackeho vzhledu je jeho hlas klidní a slušní na vzdory ostatních členů akatsuki.
Hoshigaki Kisame (干柿鬼鮫) je hledaný ninja ze Skryté Mlžné Vesnice a je partner Itachiho Uchihy. Oba se prvně objevili krátce po té, co Orochimaru zaútočil na Listovou Vesnici. Plánovali unést Naruta, ale Jiraiya jim to překazil. Itachi později prohlásil, že to ještě nebyl správný čas na únos Naruta a že Naruta chytí, až bude Naruto lépe vycvičen. Na rozdíl od ostatních dvojčlenných týmu z Akatsuki, vychází Kisame se svým partnerem dobře.
Kisame je velmi podobný žralokovi, má modrou kůži, malé bílé oči, naznačené žábry a trojúhelníkové žraločí zuby. Navzdory jeho tvrďáckému vzhledu mluví Kisame klidně a slušně, na rozdíl od většiny členů Akatsuki.
Kisame je také jeden ze Sedmi Šermířů z Mlžné (霧の忍刀七人衆 Kiri no Shinobigatana Shichinin Shuu) a je také znám jako Monstrum ze Skryté Mlžné (霧隠れの怪人 Kirigakure no Kaijin). Zabuza Momochi a Raiga Kurosuki byli také členové Sedmi Šermířů z Mlžné. Kisame je v boji vždy velmi sebevědomí. Velmi rád bojuje a mrzačí protivníky.
Kisameho hlavní zbraň je Samehada (鮫肌, Žraločí kůže), velký unikátní meč podobně velký jako meč Zabuzi Momochiho. Samehada má schopnost pohlcovat chakru. Není známo, kolik chakry je schopen pohltit.
Kisame je neuvěřitelně rychlý a velmi fyzicky silný. Jako všichni z Mlžné používá Kisame vodní techniky v kombinaci silných fyzických útoků. Kisame na provádění vodních technik nepotřebuje poblíž zdroj vody, stejně jako Druhý Hokage.
Kisame se narodil 18. března, je mu 29 let. Je vysoký 195 cm a váží 83,1 kg. Jako všichni členové Akatsuki nosí prsten. Na jeho prstenu je znak 南 (Nan, jih) a Kisame ho má na prsteníčku levé ruky.
Kisame jako málo kdo s Akatsuki vychází ze svím partnerem Itachim dobře jako přátelé.
Šéf Akatsuki je tajuplná osoba z vesnice ukryté v dešti.Jeho pravé jméno je Nagato.Pein Je záhadná osoba kdysi ho našel Jiraiya při třetí tajné válce ninjů našel tam i Konan a Yahiko.Začal je trénovat nagato měl Rinnegan a uměl používat všech šest typů čakry!!!!to mu umožnovalo cokoliv ho napadne převést do jutsu.V manze 381 Jiraiya zabije pravého nagata a odhalý že každá,podoba je jiný člověk a že se snimi už v životě setkal.Poté zabily Jiraiyu.Nikdo z ostatních členů Akatsuki ho neoslovují po jméně, ale "šéf"(Leader). Jeho tvář není skoro nikdy ukázaná. Má respet u všech členů (Hidan je vyjímka no jo jak jinak..:-D).
A tady fotecka jak na nej Hidan řve ja se poseru a Kakuzu stoho pění..:-D nojo copak hidan.:-D to je milaček Ayame..mé Akatsuki Kamarádky...-)je hezky jak je Kisame zakousnutej a jak konanka schovana a cervena se to nemá chvybu všici jsou tam mocky sugoi...-)...-)
Ovláda totiž Fuuin Jutsu: Genryuu Kyuu Fuujin, které zapečetí démona do sochy. Taky používa ( 象転の術 Shouten no Jutsu) prenášeč myšlenek."Šéf " zůstal většinou anonymní, v kapitole mangy 317 bylo na okamžik vidět půlku jeho tváře s červenohnědými vlasmi. V jeho dolní časti tváře má po obou stranách jeho nosu 3x piersing.Ten má také na obou uších a kolem úst.Na prstene má Rei (Nula).

Painovy podoby:
Zajímavé je, že všechny Painovy těla si byly svým zevnějškem velmi podobná. Všechna měla piercingy a zrzavé vlasy.
Při přesunu Painovi duše se spolu s ní do druhého těla přesunula i schopnost Rinneganu, které mohl i nadále používat bez omezení. Nejen, že se všechny jeho vědomosti, schopnosti a uchované znalosti se přesunuli i s jeho vědomím do jiného těla, kde pohltí stávající duši.
1. tělo - Podoba: Pohublý muž střední výšky, Delší vlasy na ježka svázané čelenkou se znakem dopředu. Piercingy po stranách nosu a pod spodním rtem.
Schopnosti: Tohle tělo bylo schopné ovládat vodu. Jeho chakra se zjevovala v podobě deště.
2. tělo - Podoba: Velmi podobný Deidarovi, dlouhé zrzavé vlasy s copem, skrz nos a dolní čelist piercingy. Postava štíhlá, malá, celá do půli těla zahalená Akatsuki pláštěm. Jako jediný má znak na čelence posunutý k levé straně.
Schopnosti: Tohle tělo mělo největší zásobu summonů (přivolaných zvířat) a proto ho Pain používal hlavně pro tuto výhodu
Zajímavost: Tohle tělo použil Pain při boji s Jiraiyou
3. tělo - Podoba: Dlouhé rovné vlasy podvázané čelenkou se znakem dopředu. Na tvářích, v kořeni nosu a pradě zapíchnuté piercingy. Velmi hubený a silný. Dobré předpoklady na Tajjutsu
Schopnosti: Tohle 3. tělo bylo Painem obsazeno později. Pomocí tohoto tenkého, lehkého těla Pain používal Tajjutsu
Lepší než rockLee na to vsadtě jed na něj prostě i Lee nemá...-)
4. tělo - Podoba: Tlusté mužské tělo a ohromnou silou. Dlouhé vlasy byly vzadu na hlavě sepnuté sponou a obmotané páskou se znakem dopředu. V koženi nosu, na lících a nad bradou piersingy. Široká ramena, menší nohy a kratší ruce.
Schopnosti: Toto tělo bylo Painem obsazené na stejném místě a ve stejném čase jako jeho 3. tělo. Tohle tlusté tělo užívalo jutsu, pomocí kterého do sebe absorbovalo všechny útoky.
Zajímavost: Nemá prsty na nohou
5. tělo - Podoba: Jediné Painovo tělo, které nemělo vlasy. Čelenku nosilo na čele se znakem dopředu, na každé tváři mělo dva kulaté piercingy, v kořeni nosu piercing v podobě proužku a na hlavě šest piercingů zapínuté do kolečka. Jako jediné jeho tělo mělo bradku. Postavu mělo delšího vzrůstu, neměl lidské ruce, místo nich mělo ruce z loutky. Tělo zakryté typickým Akatsuki pláštěm
Schopnosti: nejspíše loutkař
6. tělo - Podoba: nejvyšší z Painových těl (2,15 cm). Hustá čupřina zrzavých vlasů upevněné pomocí čelenky se znakem dopředu. Na obou tvářích tři piercingy, kolem očí obrovské stíny, podbradek. Postava kompletně zakrytá Akatsuki pláštěm, tentokrát s obláčky jen na zádech
Schopnosti: schopnosti tohoto těla nejsou známy...Konan je nejbližší přítelkyně a týmová partnerka Peina. Byla v týmu Jiraiyi. Když Jiraiya přišel do vesnice Skryté v děšti, potkal tam tři děti Konan, Nagata (Pein) a Yahika . Jiraiyi.Konan se specializuje na boj s papírem.S papíru dokáže vytvořit různé justu třeba papírového klona.
jmeno-hidan
vesnice-neznama
hodnost-akatsuki hledaní ninja
team-kakuzu(i když z toho není moc nadčenej)
zajímavosti-narozdíl od ostatních členu akatsuki nema jejich vudce v lásce a vubec ho nerezpektuje.
hidan patří JASHINOVU NABOŽENSTVÍ.jako součast naboženství nosí na krku přívesek ve tvaru obráceního trouhůelníku v kruchu.před každým boji se modlí k přívěsku.vipada to hidan je nesmrtelný protože byl nekolikrát smrtelně zranen ale vždycky se stoho dostal.př.když mu usekli hlavu tak pořád mohl mluvit
sam o sobe tvrdý že je nejpomalejší člen akatsuki
prsten-hidanuv prsten má znak Santaijmeno-kakuzu
kakuzu je členem organizace akatsuki
vesnice-vesnice ukrýta ve vodapadu která ho hleda
společník-hidan,kakuzu nesnaší když je znikym ve dvojici protože když se naštve tak zabije hned toho člověka kterej je zrovna na blízku a proto zabil nekolik svýh pantneru a proto k němu dali hidana protože ten je nesmrtelní.I když se ty dva nesnašejí protože třeba hidan zdlouhave bojuje a kakuzu zas bojuje pro peníze tak tvoří skvělí team
osobnost-kakuzu je chamtivý jednotlivec který hodnotí věci podle toho jekou maj cenů.navdori tomu že je chamtivý je mnohem obezřetnejší naž hidan občas mu při boji připomína a by se mel víc na pozoru
smrt-kakuzu zemřel při souboji z kakashim,choujim a narutem když hidan moměntalně nemohl bojovat.jmeno-daidara
hodnost-člen akatsuki hledaní ninja
Dedara Když už k nám tedy konečně dorazil Shippuuden, nebude od věci blíže si představit asi tu nejzajímavější z nových postav. A nebude to nikdo jiný než uprchlý renegát z Iwagakure a obávaný člen organizace Akatsuki - Deidara. Poprvé se s ním střetáváme ve druhé epizodě, kdy se svým kolegou Sasorim, kterého z úcty tituluje "Mistře", míří ke Skryté Vesnici Písku.
Oba se považují za umělce, avšak jejich úhly pohledu na to, co je "pravým uměním" jsou diametrálně odlišné. Deidara prosazuje názor, že umění je pomíjivým, krátkým, ale intezivním zážitkem. Oproti tomu Sasori věří, že výjimečná umělecká díla by měla přetrvat jako odkaz do budoucna. Jejich postoje tak v podstatě odrážejí jejich náturu (Deidara vytváří hliněné, explodující skulptury a Sasori zas dlouhotrvající lidské loutky).
Deidara, nosící prsten se znaky 青龍 (Seiryū - Azurový drak), je velmi efektní a zručný shinobi. K bojovým účelům používá zvláštní ústa umístěná na dlani každé ruky, kterými přetváří výbušný jíl nejčastěji do zvířecích forem. Není pro něj problém vymodelovat letuschopného ptáka a využít ho k cestování.
Jak již bylo řečeno, Deidara může nechat své výtvory explodovat. Často tedy zformuje jíl do menších zvířat, jež poté využije k zákeřným útokům na nic netušící nepřátele (tuto taktiku jsme mohly vidět ve třetí epizodě, kde se Deidara efektivně zbavil hlídek v Sunagakure). Za účelem pozorování cílů na dlouhé vzdálenosti používá Deidara speciální dalekohled, umístěný na levém oku.
U japonských fanoušků je Deidara aktuálně nejoblíbenějším členem Akatsuki. V nedávné anketě zabývající se popularitou postav se umístil na třetím místě (předběhl tak i samotného Naruta). Brzy nás ostatně o svých kvalitách bude moci přesvědčit, neboť se utká s Gaarou a později také s Týmem 7 (Naruto, Sakura a Kakashi).
Při boji s Gaarem sice se mu podaří ho porazit a unést ale Gaara mu pískem utrhne ruku.
Když se pak setka s Kakashim Hatake tak ten mu utrhne druhou ruku a svím nově vyvynutým šaringanem ju pošle do jine divenze naruto Deidari pak spolkne ten svůj jíl a vybuchne všichni si mysli že je mrtvý ale Deidari to přežije sice je bez ruk ale znova je členem Akatsukijmeno-sasori
hodnost-akatsuki hledaní ninja
vesnice-písečná
zajímavosti-byl velmi silný ninja loutkař opustil vesnici před 20 lety proč to se neví
Sasori, také známý jako Sasori z Červeného Písku (赤砂のサソリ - Akasuna no Sasori), byl ztracený ninja ze Skryté pisečné a také to byl velmi silný ninja loutkař. Písečnou vesnici opustil před 20 lety. Proč, to se neví. Po té se připojil k Akatsuki a jeho prvním partnerem byl Orochimaru. Po Orochimaru odchodu z Akatsuki se jeho partnerem stal Deidara. Deidara si Sasoriho velmi vážil. Sasori se prvně objevil v části nazvané Záchrana Gaary. Sasori pomáhal Dejdarovi v jeho misi, při které měl unést Gaaru z Písečné vesnice. Během této mise bojoval Sasori s Kankurem, kterého Sasori témeř zabil a zničil mu všechny loutky(tyto loutky Sasori navrhl). Poté, co byl Gaara doručen do sídla Akatsuki, působil Sasori jako zadní voj pro zbytek Akatsuki. (dál pokračuje super-spoiler) Díky tomu bojoval se Sakurou a se svou babičkou Chiyo. Tato bitva byla jeho poslední, byl zabit dvěma loutkami, které sám navrhl. Jejich jména byla "Matka" a "Otec" (byli to jeho skutečná matka a otec přeměnění do loutek), které měla ve vlastnictví Chiyo poté, co Sasori opustil vesnici.
Nejen že byl Sasori mistr v ovládání loutek, také dokázal tvořit loutky z lidí (人傀儡 - hitokugutsu) a byl to také specialista na jedy. Často se pohyboval "oblečen" do své oblíbené loutky - Škorpiona. Sasori ovládal dvojité špiony Akatsuki přinejmenším ve dvou dalších organizacích. Nasadil Yuru jako špiona v koncilu Písečné vesnice a Kabuto do Orochimarovy skupiny. Na oba seslal jutsu, řídící jejich pamět. Orochimaru se podařilo uvolnit Sasoriho kontrolu nad Kabutovymi vzpomínkami. V době, kdy Sasori zemřel, ještě nechytil svého ocasého démona a zatím není známo, který to přesně byl. Jeho pozici v Akatsuki převzal Tobi, který po něm zdědil i prsten se znakem 玉, který znamená "koule". Sasori ho nosil na levém palci.
smrt-zabiliho jeho vlastní loutky s nazvem matka a otec


jmeno-tobi
člen-pravím členem se stal po smrti zetsuho
Tobi
Tobi (トビ), dříve podřízený Zetsuho, (spoiler) se stal pravým členem Akatsuki po Sasoriho smrti. Teď nosí stejný prsten jako Sasori před ním a také zaujal jeho místo jako týmový partner Deidari. Protože si nikdy nesundává svou masku, jeho pravá identita zůstává stále utajena. Jeho maska je velmi zvláštní. Zakrývá celou jeho tvář kromě jeho pravého oka. Není jasné jaké jsou Tobiho speciality, protože nikdy není vidět jak bojuje. On a Deidara přemohli Tříocasého Démona Sambi, ale vůbec nebylo vidět, že by Tobi bojoval kromě toho, že velmi rychle utíkal po vodní hladině. Tobi chtěl na Sambiho zaútočit vlastním útokem, ale Deidara to zamítl a použil své výbušné umění k tomu, aby Sanbiho porazil.
Tobi má velmi formální a správnou výslovnost. I když jeho vnější vzhled je záhadou, Zetsu poznamenal, že je poměrně mladý a vcelku "dobrák". Je vidět, že Tobi si velmi váží Deidari, protože ho pokaždé oslovuje jako "Deidara-senpai". Tobi se svou osobností celkem odlišuje od ostatních členů Akatsuki. Zatímco většina členů je vážná a povznesena (během souboje jsou dokonce nepřátelští jeden k druhému), Tobi je spíše bezstarostný a lehkovážný, trochu jako Naruto. Tobi také často neúmyslně vytáčí Deidaru, a to pak má za následek, že se Deidara naštve a na Tobiho zaútočí. Poprvé se v seriálu (manga) objeví v dílu č. 280.


jmeno-zetsu
hodnost-akatsuki hledaný ninja
vesnice-travova
vzhled-zetsu by mohl hra v nekem hororu při pohledu na nej to určite každý pochopí okolo hlavy ma specialní past vypadající jako můcholapka a obaluje celý jeho tělo má žlutý oči bez panenek.prava strana zetsiho je černá a levá je bílá.
zajímavosti-zda se že zetsu ma rozdvojenou osobnost tak něco jako sakura akorat že tohle jde videt třeba se dohadujou jestli příjmou tobiho jako nahradu za sasoriho.zetsu pracuje take jako špech třeba když hlava akatsuki provede shouten jutsu je zetsu vždy svolan aby odklidyl mrtvoli kteří byli protuto techniku použiti.zetsu je vždycky sní protože je kanibal
jutsu-zetsu ma schopnost se sloučit se zemí,stromy a rostlinami a tomu umožnuje rychle cestovat.
prsten-na pravem malíčku nosí prsten ve znaků prasete


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Arnotech Arnotech | E-mail | Web | 1. března 2012 v 16:38 | Reagovat

Pravdu díš....:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama