Červenec 2009

Smutný příběh

30. července 2009 v 20:20 | Konan-chan T_T |  Konan's DiarySmutný příběh štěňátka

Nepamatuji si toho moc o místě, kde jsem se narodil. Bylo to stísněné a tmavé místo a lidé si s námi nikdy nechodili hrát. Pamatuji si maminku a její měkkou srst, ale byla často nemocná a velmi hubená. Měla jen velmi málo mléka pro mě a mé bratříčky a sestřičky. Pamatuji si, že mnozí z nich umřeli a velmi mi chyběli.
Pamatuji si na den, kdy mě vzali od maminky. Byl jsem velice smutný a vystrašený. Moje mléčné zoubky sotva vyrostly a opravdu jsem měl být ještě u maminky, ale ona byla taková nemocná a lidé stále mluvili o tom, že chtějí peníze a jde jim na nervy ten nepořádek, který já a moje sestra děláme. Tak nás dali do klece a vzali na neznámé místo. Pouze nás dva. Choulili jsme se k sobě a byli jsme tak vystrašení. Stále nás nikdo nepřišel pohladit. Tolik nových věcí, zvuků a pachů. Jsme v obchodě, kde je tolik různých zvířat. Některá piští, jiná mňoukají, další pípají. Moje sestřička a já jsme natlačení v malé kleci. Slyším i jiná štěňátka. Vidím lidi, kteří se na mne koukají, líbí se mi ,,malí lidé´´- děti, vypadají tak mile a směšně, jakoby si chtěli se mnou hrát. Celý den zůstáváme v malé kleci; někdy protivní lidé bouchnou do naší klece a vylekají nás. Často nás vyndávají ven, aby nás ukázali lidem. Někteří jsou jemní, jiní nám způsobují bolest; vždy slyšíme: ,,Ach, jací jsou rozkošní, chtěl bych jedno domů", ale nikdy si nás nikdo nevezme.
Moje sestřička minulou noc zemřela, když byla v obchodě tma. Položil jsem si hlavu na její jemný kožíšek a cítil jsem, jak život uniká z jejího malého hubeného tělíčka. Slyšel jsem je mluvit, že byla nemocná a že by mne měli prodat za sníženou cenu, abych co nejdříve opustil obchod. Myslím, že moje slabé zavytí bylo jediným projevem smutku nad mojí sestřičkou, neboť její tělíčko ráno vzali ven z klece a nevím jak s ním naložili.
Dnes přišla jedna rodina a koupila si mne! Och, šťastný den! Je to milá rodina. Opravdu, opravdu mě chtějí! Koupili mi misku a krmivo a malé děvčátko mne drží tak něžně v náručí. Mám ji tak rád! Mamka a taťka říkali, že jsem milé a krásné štěně! Dostal jsem jméno Anděl, neboli Andílek. Rád olizuji mé nové lidi. Rodina se o mne výborně stará, mají mne rádi a jsou něžní a milí. Jemně mne učí, co je správné a co ne, dávají mi dobré jídlo a moře lásky. Chci se jenom zavděčit těmto úžasným lidem. Mám velmi rád malé děvčátko a rád si s ním hraji a honím.
Dnes jsem byl u veterináře. Bylo to zvláštní místo a já jsem se bál. Dostal jsem nějaké injekce, ale moje nejlepší kamarádka, malé děvčátko, mne jemně držela a povídala, že to bude v pořádku. Tak jsem se uklidnil. Veterinář musel říkat něco smutného mé milované rodině, protože vypadali strašně smutní. Zaslechl jsem něco jako ,,silná dysplazie kloubů´´ a něco o mém srdci. Zaslechl jsem veterináře zašeptat něco o rádoby chovatelích a že moji rodiče určitě nebyli testovaní. Nevím, co to všechno znamená, ale bolí mne vidět moji rodinu takovou smutnou. Ale stále mne milují a já je mám také stále velice rád.
Už je mi 6 měsíců. Ve věku, kdy jsou jiná štěňátka silná a bláznivá, mne hrozně bolí jenom se pohnout. Bolest nikdy nepřestává. Bolí mne běhat a hrát si s mým milovaným děvčátkem a těžko se mi dýchá. Snažím se ze všech sil být silným štěňátkem, jakým bych měl být, ale je to těžké! Láme mi to srdce, když vidím děvčátko takové smutné a když slyším mamku a taťku říkat, že ,,asi už nastal ten čas". Několikrát jsem byl na tom místě u veterináře a zprávy nikdy nebyly dobré. Vždy mluví o ,,dědičných problémech".
Já přeci chci jen cítit teplé sluneční paprsky, hrát si a tulit se k mojí rodině. Minulá noc byla nejhorší. Bolest byla mou stálou společnicí. Teď už mne bolí i se postavit a napít se. Chci se postavit, ale můžu už jen kňučet bolestí.
Vzali mne naposledy do auta. Všichni jsou takoví smutní a já nevím proč. Byl jsem zlý? Snažil jsem se být hodný a mít všechny rád. Co jsem udělal špatně? Och, jen kdyby ta bolest pominula! Kdybych jen mohl usušit slzy mého děvčátka! Vystrčím jazyk, abych jí olíznul ruku, ale můžu jen zakňučet bolestí.
Stůl u veterináře je takový studený. Tak hodně se bojím. Všichni lidé mne objímají a hladí. Pláčí do mého kožíšku. Cítím jejich lásku a smutek. Podařilo se mi jemně oblíznout jejich ruce. Ani veterinář nevypadá dneska tak přísně. Je jemný a cítím jakousi úlevu. Děvčátko mne drží jemně a já jí děkuji za všechnu lásku, co mi dala. Cítím jemné píchnutí v přední tlapce. Bolest začíná ustupovat. Cítím, jak na mne jde klid. Teď můžu něžně olízat její ruku. Začínám vidět sny: vidím přicházet mojí maminku a mé bratříčky a sestřičky na vzdáleném zeleném místě. Říkají, že tam není bolest, jen pokoj a štěstí. Dávám mé rodině sbohem jediným způsobem, který znám - slabým zavrtěním ocásku. Doufal jsem, že s nimi strávím hodně, hodně měsíců, ale nebylo mi to souzeno. ,,Víte", povídal veterinář, ,,štěňata v pet-shopech nepochází od etických chovatelů". Bolest teď ustává a já vím, že přejde mnoho let, než uvidím svou milovanou rodinu znovu.
Kdyby se to jenom všechno událo jinak.

Tento příběh koluje po internetu, dejte si ho též na svůj blog aby se to už nikdy nestalo! Prosím...!!! Vás přece též musí musí být líto toho štěnátka, ne?!Itachi-Pravda

29. července 2009 v 19:04 | Konan-chanT-T |  N-Videa
To je tak nádherné video ale smutné T_T chudák Itachi ten SasanXD no tohle videjko jsem našla u svého SB Mayako=) je tam i překlad co tam píšou o Itachim ve videou=) je mi ho líto a vůbec se netěším na díl kde ho Sasan zbije T_T

Kdo má zájem zhlédnout pod perexem

↓↓↓

Kapitola 06 - 2. část - strany 004 až 012

28. července 2009 v 16:35 | Konan-chan=) |  Konoha High School
Čtěte z prava do leva=) a moc se omlouvám že sem to tu dlouho nedala ale nebila to moje vina obrázky mi myzely=( tak přeji pěkné počteníčko=)

↓↓↓

Dneska mám narozky=D

28. července 2009 v 16:13 | Konan-chanX) |  Konan's Diary
Tak dneska mám narozky=D je mi 15 let krásný věkXD nějaké ty dárečky jsem dostala jako jsou knížky od mamky a pak od moji Yukhinairy atd=D ale moc dík=) a tím se chci taky omluvit že tu nic moc nepřibývá nemám skoro moc času=( mrzí mně to samozřejmě ale po prázkách se budem stěhovat možná a tak musím tatkovy pomáhat na domku a tím chci taky varovat že budu odříznutá od netu a nevím na jak dlouho to vám dám vědět=) ale prozatím jsem online ale nemám moc času=( ale snad se nezlobíte a Sb nějak vás nestíhám obíhat tak se mně nezlobte ju=)

↓↓↓

Stala jsem se Patronem blogu Lumíka a Simíka (Kokí)=)♥♥♥

28. července 2009 v 15:55 | Konan-chan=) |  Konan's Diary
Takže jak je v nadpisu stala jsem se Patronem blogu Lumíka a Simíka (Kokí)=) smekám klobouk a klaním se=) je to pro mně pocta=) byla jsem hodně překvapená=) víte taková věc se nestává každý den=D a jsem moc ráda že se to jednou stalo=) ještě pořád ztrácím řeč když to čtu=) u Lumíka a Simíka (Kokí)=) moc vám holky děkuju a taky vás mám moc ráda=)♥♥♥

↓↓↓

Diplomky pro mně=)

28. července 2009 v 15:42 | Konan-chanX) |  Diplomy
Mini zbírka diplomů=D ale i tak moc dík=)


Ahoja jsem zpět=D

25. července 2009 v 18:13 | Konan-chanX) |  Konan's Diary
No tak jsem zpětXD omlouvám se že se to tam tak protáhloX) ale sranda byla a zábavy kopec=D takže jen ať víte že žijuXD no jak bude čas což nevím kdy to bude tak tu strčím další dílek Hidanova minulost=) a přemýšlím o novém desinguXD jo a skusím tu dát Konohu High School=)


OdjíždímX)

17. července 2009 v 15:03 | Konan-chan |  Konan's Diary
Takže chci vás upozornit=) odjíždím za svou kámojdou Yukhinairou=D takže tu nebudu asi pět dní=) je možné že přednastavím nějaké články ale nestihla jsem vymyslet pokráčko Hidanova Minulost takže to tam nečekejteX) ale to nevím jistě jo=) tak se tu mnějte=) mám vás moc ráda♥♥♥♥


Hidanova Minulost ..::2::..

16. července 2009 v 10:43 | Konan-chanX)
Tak je tu pokráčko=) první díl byl o té holce co se stalo před dvěma roky a teď je to jak uběhli ty dva roky ať nejste zmateniX) takže přeji pěkné počteníčko=)

↓↓↓

Spřátelení s Endariou=)

15. července 2009 v 20:13 | Konan-chanX) |  SB^^
Tak máme tu další spřátelení=) je tam moc fajn adminka která se hlavně zajmá o anime=D má to tam moc pěknéX) z její stránky vyplývá koho má z Naruta nejradši a to Sasoriho z Akatsuki=) její bloček navštivte TuX)

Dáreček pod perexem=)

↓↓↓

Hidanova Minulost ..::1::..

15. července 2009 v 12:09 | Konan-chanX)
Tak je tu první díl v tomhle se pojednává o dívce=) Kiori-chan ať v tom nemáte zmatek a její postavu trochu popsala do recenzi ať víte=) doufám že se vám to bude líbit totiž je to trocha zmatené jo=D

↓↓↓

Hidanova Minulost-Recenze

15. července 2009 v 12:01 | Konan-chan
No jak to tak vypadá máme tu další příběhX) doufám že se vám bude líbit=) víte já recenzi moc neumímXD je to z Naruta tak doufám že se v tom vyznáteXD

↓↓↓

(=New Desing + Upozornění=)

14. července 2009 v 11:13 | Konan-chan♥ |  Konan's Diary
Ahojky tak udělala jsem new dess doufám že se vám líbí=) snaha byla=D víte abych byla upřímná růžovou nemusím ale když jsem uviděla ty sladké chybíkyX) nemohla jsem si pomoct a dala jsem to tu=) tak bych byla ráda kdybyste mi k tomu napsali koment jak se vám to líbí atd.=) tak teď přejdu k tomu upozornění totiž už dlouho jsem tu nedala Konohu High School a důvod je že mi ty obrázky mizí prostě takže až to pujde tak tu dám speciál jo=D potom k těm videii asi jsem ji dala moc ale už mám přeplněné dokumenty tak jsem je tu musela dát totiž hrozně se mi líbíX) a nechtěla bych o ně přijít=D tak doufám že se nezlobíteXD a ještě k tomu vymýšlím nový příběh=D tak až to budu mít tak to tu dámX) tudiž nevím kdy to bude=D

a něco pro zasmání pod perexem=D

↓↓↓

【手書きNARUTO】 Akatsuki Ending ~trust you~

14. července 2009 v 10:55 | Konan-chan=) |  N-Videa
Tak tohle je poslední videjko co tu dnes strkám=) a musím říct že mně to video i dojalo=) je fakt nádherné=) je o minulosti Akatsuki jak byli malí a je fakt dojemné aspoň pro mně=) pořád se k němu vracím=)

↓↓↓


tak co jak se vám líbilo=)?An Akatsuki Tribute - Akatsuki no Kuruma

14. července 2009 v 10:45 | Konan-chan |  N-Videa
No jo no další video=D ale taky stojí za zhlédnutí=) tak kdo chce tak ať se kukne=) je fakt moc pěkné=) ty moje dokumenty jsou přeplněnéXD

↓↓↓

【手書きNARUTO】 サイゴノコトバ

14. července 2009 v 10:34 | Konan-chan=) |  N-Videa
Tak další videjko=D ale tohle video je nádherné=) tady se mi Sasuke a Itachi líbíX) taky doporučuju zhlédnout=)

↓↓↓

Hidan Chipmunk XD

14. července 2009 v 10:25 | Konan-chanX) |  N-Videa
Tak u toho jsem spadla ze židle jak jsem se chechtala=D fakt síla ten Hidan to je hrozný=D doporučuju se na to kouknout=D nemám slovX)

↓↓↓

Akatsuki videjka=D

14. července 2009 v 10:20 | Konan-chan=) |  N-Videa
Ahojky tak jsem se dívalá do svý zbírky dokumentů a toho je hodně=D tak jsem tam našla svoji starou sbírku vtipných videiiX) tak jsem si usmyslela že to tu dám=) ať se pobavíteXD je to japonsky tak tomu moc nebudete rozumětXD ale je fakt síla kdo si stím pohrál a vytvářel to=) v některých videii je i děj=D takže přeji pěkné pokukání=)

↓↓↓

Diplík od SB Yukhi=) + přání na prázky♥♥♥=)

13. července 2009 v 17:48 | Konan-chan |  Diplomy
Tak u SB Yukhi=) jsem našla pro mně diplík=) a přání pro SB je to moc pěkné=) povedlo se ti to=) moc dík=) jen tak dálX)

↓↓↓

Pls pomozte=)

13. července 2009 v 10:41 | Konan-chan |  Konan's Diary
Ahojky no nedávno jsem se přihlásila do soutěže u SB Sayuri Nayoko-chan=) do Sonap o nejlepší anime postavu=) no a já jsem tam přihlásila Zacka Faira=) a tak vás prosím hlásněte mi pro ňho Tu=) pro Konan-chan=) bude vám hodně vděčný když se prokouše aspoň do druhého kola=) a klidně za to udělám i diplík stačí napsat co na něj jinak si poradím=) a moc dík za každý hlas co mi dáte=)