Vyhodnocení SB=)

3. listopadu 2009 v 9:09 | Konan-chanx) |  SB^^
Takže máme tu vyhodnoceníxD takže první správa ani o jedno SB jsem nepřišlaxDDD jsem moc ráda že ste se zapsali=) no taky jsem vám dala vědět na blog=) tak ste si nemuseli dávat pozorx) jen varování příště to nebudu oznamovat na váš blog možnáxD jo taky bych byla ráda kdybych od vás aspoň od některých viděla koment=) protože mně pak nebaví obíhat a psát komenty to snad chápetexD i když já vaše blogy mám ráda=) no omlouvám se předem jestli z toho něco pochopíte špatně ale poslední dobou nemůžu nic z té svoji hlavy vyndat nějaké normální větyxDDD

Vyhodnocení pod perexemx)

↓↓↓1. Lumík a Simík=) - Jste moje první SB a Sluníčka=) už vás mám dlouho jsem moc ráda když občas tu písnete koment=) taky moc ráda u vás čtu povídky jsou zajmavé=) a ráda vás naštěvujux)
2. Kristine-sanx) - si good holčina se kterou si ráda popovídám=) i když máš ted pozastavený blog tak si tě nechávám=)
3. Koudy×] - mněla si předtím blog o Narutovi ale zrušila si ho a máš nový a pěkný blog=) ráda tě navštívím podívám se na pictíky=) si taky good holka=)
4. Yuri Yamashita=) - Si supr holka=) ráda bych si stebou občas pokecala=) máš taky nový blogxD a moc se mi líbí i když ten starší byl taky moc pěkný=)
5. Shiori Akirax) - Další supr holčina se kterou se dá moc dobře povídat=) moc ráda navštěvuju tvůj blog=) moc se mi líbí tvoje Dessingi=)
6. Kafii (Yukhi)=) - Si moje nejlepší kamarádka a zlatíčko kterému se můžu svěřit=) moc ráda si stebou povídám a ráda bych tě viděla=)
7. Daikei Tym=) - Jste super holčiny=) moc ráda vás naštěvuju=) a jsem moc ráda že jste si mně nechaly mezi oblíbenými blogy=)
8. ViNix) - Si supr holčina=) strašně ráda si stebou píšu přes icq však ty víšxD náš milovaný Itachi viďxDD už mi to začíná chybětxD Oh my JashinxD
9. Peetrax) - Si supr holka=) moc ráda k tobě chodím páč se vždy něco dozvím z FF atd.xD zpomínám na ten náš minulý rozhovor přes icq o tom SnowovixD věř mi že jsem se chlamalaxDD ráda si stebou zas někdy pokecámxD
10. Angela a Peti=) - Jste supr holky=) moc ráda si čtu vaše příběhyxD a ráda bych s váma pokecala=)
11. Endaria=) - Si supr holka=) když mám občas takovou pochmurnou náladu dokážeš mně rozesmátxDDD a moc ráda k tobě chodím=)
12. Rin-chanx) - Si supr holčina=) moc ráda k tobě chodím a čítám tvoje povídky je to moje závislostxDDDD moc ráda bych stebou občas pokecala=)
13. Keiko=) - Si supr holka=) mám moc ráda tvůj blog=) a ráda bych stebou taky pokecala=)
14. Akinkax) - Si good holka=) taky tě moc ráda naštěvuju a koukám po tvých článcích=) taky bych ráda hodila řeč=)
15. Michiko-san - Ty ses nemusela zapisovat protože si nové SB=) a ještě jsem tě uplně nepoznala=) tak snad spolu někdy pokecáme a máš moc pěkný blog=)
16. Lizzy=) - Si taky nové SB=) ale usuzuju že si supr holkaxD a máš moc dobré testyxD
17. Hakira Uzimoshi=) - Si taky nové SB=) ale máš moc pěkné povídky=) taky bych ráda stebou pokecala=)
18. Tenten-ketrin=) - Si taky nové SBxD ale máš moc pěkný blog=) snad někdy pokecáme=)


Tak všechno co jsem tu napsala jsem myslela hodně upřímně=) a doufám že se nebudete zlobit=) dalo my to práci=)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terka-kun Terka-kun | Web | 3. listopadu 2009 v 9:12 | Reagovat

Máš krásný blogís :)

2 Konan-chan Konan-chan | Web | 3. listopadu 2009 v 17:48 | Reagovat

[1]: Díkx)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama