Leden 2013

DMC4 - Info

27. ledna 2013 v 0:27 | Konan-chan^^

Devil May Cry 4

Platformy:
XBOX 360, Playstation 3, Windows
Datumy vydání:
PS3/XBOX: JP 31. 1. 2008, EU/AUS/USA únor 2008
PC: 11. 7. 2008


Devil May Cry 4 ~ Rozcestník

26. ledna 2013 v 23:30 | Konan-chan^^

Probuďte v sobě Ďábla!
Od producentů titulů Devil May Cry a Resident Evil 4. Když mladý rytíř Nero spatří, jak Dante vraždí jeho velitele, osud mu odhalí ďábelské spiknutí. Hrdinové se pak střetnou v nejnapínavějším pokračování tohoto příběhu.

x Info x Postavy x Démoni x Zbraně x Předměty x Styly x


26.1. ~ Devil May Cry 4

26. ledna 2013 v 22:19 | Konan-chan^^ |  Konan's Diary

Ahoja lidi^^, tak jsem se rozhodla tu dát nějaké věci ohledně Devil May Cry 4 kterou mám stále půjčenou a nedohranou *zasekla se* xDD. Ale i tak ta hra je skvělá :3 a zaslouží si tu rozcestník^^. Vlastně chci říct že z té hry přímo sepíšu nějaké ty informace mám na stole i skvělý manuál^^. Konečně tu něco bude xDD. Je to jen taková malá informace xD. Ale nedávno vyšel Devil May Cry 5 a já ji chciiiiii xDDDD. Líbí se mi mladý Dante^^ a dneska jsem koukala na RE-PLAY a ta recenze mě navnadila natolik že si ji časem koupím :3. Musím uznat že Dante je pořádný ďábel xDDD

Tady dávám můj oblíbený trailer xD


24.1. 2013 - New Desing ~ Father and Son

24. ledna 2013 v 23:48 | Konan-chan^^ |  Konan's Diary
Ahoja lidi^^, tak je tu nový kabát blogu který se mi vážně líbí^^ xD. Drbala jsem se s ním pěkně dlouho xD ale výsledek stojí za to. Je to první dess ve kterém je i video které miluju :3, děkuji Vini že jsi mi ho hodila na stěnu fb^^. Haytham a Connor z Assassin's Creed III nejraději mám Haythama je to prostě skvělá osobnost^^. Sice do té hry jsem se ještě tolik nepustila protože není tolik času kolik bych chtěla ale až zvládnu zkoušky na řidičák tak se do toho více opřu^^ xD. Mezitím jsem dohrárala Assassin's Creed: Revelations a musím říct u konce mě to nějak dojalo TwT... To víte Ezio srdeční záležitost^^. Jinak vím docela dlouho jsem se neozvala ale měla jsem toho hodně hlavně škola bojovala jsem o známky páč mě týrala matika a fyzika. A autoškola zrovna se připravuju na zkoušky. Tak mi držte pěstičky ať to zvládnu^^. Co víc říct zrovna jsem na nemocenské přepadla mě nějaká viróza v pondělí a nechtěla se mě pustit. Takže do sebe házím prášky a připravuji se na příští týden psychicky xDDD. No nic končím nějak jsem se rozepsala xD. Ale i tak doufám že se vám nový dess líbí x) a kdyby něco napište^^


Moje hodnocení xD
Název: Father and Son
Spokojenost: 100%
Od: 24.1. 2013
Do: dokud se mi to bude líbit xD

7.1. - Milý deníčku jsem vrahoun xD

7. ledna 2013 v 22:30 | Konan-chan^^ |  Konan's Diary

(závislost na Dexovi :3 xD)

Ahoja lidi^^, tak jak jste přežili Sylvestr? Doufám že máte všechny prsty xDD a nespali v příkopě xDDD. No já Sylvestr slavila doma s rodinou a kamáradem od bráchy. Bavili jsme se skvěle skoro do půlnoci mastili karty a popíjeli vodku s džusem^^. O půlnoci jsme si přiťukli vínovým sektem a pozorovali ohňostroj z okna. Když ustal šli jsme střílet petardy a rakety no užila jsem si to x). Pak ve čtvrtek opět začala škola a tento týden mám praxi. Dneska jsem měla ranní a docela se mi dařilo *klepe na stůl* nechci to zakřiknout xD. Zítra ale už máme odpolední a tak se více vyspím^^ miluju spánek^^ xD. Jinak o víkendu zesnul můj milovaný křeček Vrtík TwT nejhorší je že jsem ho museli dodělat trápil se...A já mám z toho špatný svědomí no trápí mě to. Jsem vrah svého křečka asi proto mě napadl tenhle název článku. Děsný xDD. Co říct přemýšlím jestli si pořídím dalšího páč mi chybí to večerní vrzaní jeho kolotoče a ty malé stvoření miluju^^. No nic na začátek týdne vám přeju hodně štěstí a dobrou noc x)


Konan^^Shakira - Suerte (Whenever, Wherever)

7. ledna 2013 v 21:48 | Konan-chan^^ |  Music
Sice je ta písnička už starší ale i tak se mi líbí x) mám ráda i anglickou verzi ale nejraději mám španělskou^^
Shakiru ráda poslouchám její písničky srší pozitivní energii x) xD
7.1. 2013 - Pár mých výtvorů z procházky x)

7. ledna 2013 v 21:32 | Konan-chan^^ |  Výtvory
Dneska odpoledne jsem byla na procházce s Dášou a tak vám přináším pár fotek^^bohužel kvalita nebude nejlepší fotila jsem mobilem xD občas lituji že si nevezmu ten svůj foťák xDD.


více pod perexem^^

Happy New Year 2013

1. ledna 2013 v 0:00 | Konan-chan^^ |  Konan's Diary
(Přednastavený článek)

V téhle době už jsem nejspíš tak trochu na mol. Ano jak na nový rok tak po celý rok jak se říká. Ale nejspíš jsem teďka venku a koukám jak otec s klukama střílí rachejtle^^. Tudiž návštěvníkům mého blogu chci popřát do nového roku hodně štěstí :3. A svým SB taky x). Chci taky moc poděkovat lidem že tu stále ke mě chodí i když se to tu moc nehýbe xD. Nebudu slibovat že se to zlepší páč se znám xDD. Co víc říct doufám že tenhle nový rok bude pro mě snad šťastný^^. Loučím se s váma a doufám že mi ta zatracená petarda na mém stole neutrhne prsty xDD. Čím pak budu psát??
Mějte se pěkně^^