Září 2013

27.9. - Krize nejspíš

27. září 2013 v 13:27 | Konan-chan^^ |  Konan's Diary

Každého asi nebo jen někoho na podzim chytne krize. Já ji mám každoročně doprdele strašně mi chybí léto a děsně mě to deptá. Chybí mi energie a ktomu jsem na nemocenské se zánětem v uších. Už minulej týden mi bylo blbě tak jsem byla doma. Byla škola takže mě to tolik nežralo jako to že jsem chtěla být na praxi. Slyšíte správně chtěla jenže hned v pondělí jak jsem šla z praxe domů mi bylo tak blbě že jsem myslela že mám chřipku bolest hlavy, rýma.... No nakonec se z toho vyklubal zánět který se mi přesouvá. Vždycky musím mít něco extra... Ale i tak mě neserou tak ty uši jak ten můj stav jsem taková mimo v hlavě se mi přehrávají věci které jsem podělala. Mám hnusné myšlenky a prostě nevyznám se v sobě. Ten stav je takový jako by mě samotnou zabíjel... Musím se dát dohromady *povzdech* tím se chci taky omluvit za neaktivitu a prostě na blog teď nemám moc myšlenky. Chtěla jsem to tu napsat dřív že si dávám pauzu ale nevyšlo mi to až teď. Je mi o něco lépe že jsem se tu vypsala už se mi začínají myšlenky třídit.
Mám chuť se podívat na Beowulfa je to dobrý film s koncem z kterého mě mrazí. Mám ráda takové filmy asi už vím co tu hodím za článek až se mi tedy bude chtít. Snad se brzo ozvu ale i tak ta pauza platí :3. Mějte se pěkně.


Konan


2 Chainz, Wiz Khalifa - We Own It (Fast & Furious)

16. září 2013 v 21:38 | Konan-chan^^ |  Music
Miluju tenhle klip i song^^ musela jsem to tu dát :316.9. - Návštěvnost to je ale pád xD

16. září 2013 v 21:33 | Konan-chan^^ |  Konan's Diary

(Krásný prostě :3)

Návštěvnost za minulý týden (9.9. 2013 - 15.9. 2013) je:
Pondělí: 7
Úterý: 8
Středa: 6
Čtvrtek: 5
Pátek: 3
Sobota: 5
Neděle: 6

Celkem: 40

Děkuji ale i tak čučím jak návštěvnost spadla ale ani se nedivím xD. Dneska jsem si udělala prodloužený víkend ve škole totiž odpadlo dost hodin a upřímně dneska mi celej den je nějak divně. Brácha je dokonce nemocný. Takže dopoledne jsem hrála skyrim a pak ke mě přišla na návštěvu Tami takže ta chvilka byla fajná xD. Odpoledne jsem byla s tatou a se psem na veterině upřímně Ježíšek bude asi chudý xDDDD. No hlavní je že pes bude v cajku xD. No nic mějte se pěkně jak to jen jde^^

Konan


15.9. ~ Skyrim u mě jede xD

15. září 2013 v 20:38 | Konan-chan^^ |  Konan's Diary

(Khajiiti tak tihle jsou fakt krásní :3 jinak tu rasu mám dost ráda sice za ní moc často nehraji ale hledám si takového manžela xDDDD)

Ahoja lidi^^, nebudu se omlouvat ale nebyl čas nebo byl ale na to jsem po té praxi byla tak utahaná že se mi už nechtělo nic vymýšlet že tu budu něco strkat. Stávání ve 4:30h. je prostě ubíjecí ale musím si zvyknout hold krutá praxe xD. Co víc říct na praxi bylo celkem dobře alespoň skoro každý den jsme se něčemu chlamali xD. S mistrovou to taky zatím šlo no uvidíme co příjde příště. Jinak opět mě přešlo koukání na anime a místo toho hraju Skyrim :3 je to prostě závislost xD. Taky se mi povedlo stáhnout Riddicka :3 a titulky jsem taky sehnala takže jsem v ráji^^ xDD.

Víkend jsem strávila lenošením tedy v sobotu jsem byla skoro celé odpoledne venku s kámoškou. Zjistila jsem že příští rok chce jít na mateřskou O.O. Tedy nemám nic proti tomu ale poslední dobou si všímám že moje ročníky 94 si dělají bříška. Upřímně já na tuhle variantu ani nepomýšlím a ktomu nemám s kým si to udělat xDDDD. A neděli jsem strávila taky příjemně sice dopoledne jsem šla na brusle ale málem jsem si rozbila držku takže jsem pak nasrátá vrátila domů. Odpoledne jsem hrála Skyrim konečně jsem si koupila barák a uvažuji kam půjdu dál. Je tam strašně moc možností jak si tam naložit se svým životem ale já ráda chlastám v hospodách xDDDD. To ne ale ráda tam tahám z místního barda písničky :3. Doufám že nadcházející týden budu o trochu aktivnější. Ráda bych to tu udržela v pohybu^^. Takže mějte se pěkně :3


Konan


9.9. - Návštěvnost a praxe xD

9. září 2013 v 22:26 | Konan-chan^^ |  Konan's Diary

(to je sladký svišť :3 xD)

Návštěvnost za minulý týden (2.9. 2013 - 8.9. 2013) je:
Pondělí: 14
Úterý: 9
Středa: 5
Čtvrtek: 11
Pátek: 6
Sobota: 31
Neděle: 16


Celkem: 92

Děkuji moc :) ta sobota je síla xDD. Jinak tento týden mám praxi takže to stávání je zabijácké xD. Ale musím uznat že se mi celkem dařilo na praxi a nic vážnýho se neposralo^^ *klepe na stůl* ... Nevěřila jsem že bych si pořídila Riddicka ale už mám doma kolekci za dobrou cenu :3 xDD. Sice jsem dneska vytuhla jak jsem zkoumala bonusy ale je to fajn xDDD. Celý odpoledne dneska pršelo tak se mi krásně spalo a ktomu byla jsem utahaná jak kotě :3. No nic mějte se pěkně a hodně štěstí na začátku týdne^^


Konan


Riddick (2013)

8. září 2013 v 21:54 | Konan-chan^^ |  Filmy ~ Online

Riddick
Žánr: Sci-Fi / Akční / Thriller
Země: USA
Délka: 119 minut
Premiéra v ČR: 5.9.2013


8.9. ~ Fotky ze srpna :3

8. září 2013 v 21:52 | Konan-chan^^ |  Výtvory
Tak přináším vám tu várku fotek ze sprna^^.
Je tam převážně foceno nebe já nevím ale děsně mě to přitahovalo občas mi přišlo že je to nebe malované hlavně když zapadalo slunce :3.
Jinak byla jsem i u příbuzných takže je to i z jejich okolí které neprozradím xDDDRiddick: Kronika temna / Chronicles of Riddick (2004)

5. září 2013 v 21:47 | Konan-chan^^ |  Filmy ~ Online

Riddick: Kronika temna / Chronicles of Riddick
Žánr: Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller
Země: USA
Délka: 119 minut

Premiéra v ČR: 26.8.2004


2.9. - Peklo se otevřelo a návštěvnost xDDD

2. září 2013 v 21:08 | Konan-chan^^ |  Konan's Diary

(ten pict se mi tak líbí xDDD takhle budu vypadat příští rok před zkouškami xDDDD)

Návštěvnost za minulý týden (26.8. 2013 - 1.9. 2013) je:
Pondělí: 7
Úterý: 6
Středa: 12
Čtvrtek: 12
Pátek: 10
Sobota: 12
Neděle: 18


Celkem: 77

Děkuji moc^^. Jinak mý peklo je škola xDDD. První den a už mám za sebou několik výtlemů xD. Nová třídní celkem se dá ale možná bude trošku přísnější... a taky je děsně ukecaná xDDD. Už jsem z ní tam umírala xD. Jinak ve třídě nás je stále stejně a přibyla třeťačka která rupla ze zkoušek Q.Q děsí mě to xD. Spolužáci byly celkem v cajku a dokonce si jedna všimla že jsem zhodila takže to jde na mě poznat jupí :3 xDD. Rozvrh ještě nemáme ale zítra v té škole už budu nejspíš déle. Moje prdel to nepřežije ten sval mě celkem bolí když sedím xDD. Jinak brácha dneska šel poprvé do nový školy a nevypadá z toho zrovna nadšeně moc se mi nezpovídal xD ale budu mu držet palce. On to zvládne. Jinak všem přeju hodně štěstí na začátku týdnu^^

Konan