Únor 2014

You Just Got Loki'd (lyrics on screen)

27. února 2014 v 21:59 | Konan-chan^^ |  Blbinky
Z tohohle mi vždycky začne děsně hrabat xDDDD ten song je prostě zabíjácký xD díky Vini^^.
Která mi to ukázala a zasvětila mě do světa Thora a Avengers xDDD ne zase nejsem tak mimo abych nevěděla co to je ale dříve jsem tomu nevěnovala tolik pozornosti xDD. Ale díky ní jsem to zhlédla a co víc říct Thora i Lokiho mám celkem ráda^^

17.2. ~ Utíká to jako voda xD

17. února 2014 v 21:52 | Konan-chan^^ |  Konan's Diary

(Alucard :3 moje srdovka na tohle anime prostě nezapomenu xDD)

Ahoja lidi^^, poslední dobou ani nestíhám sledovat jak ten čas letí a na mou hlavu padají starosti ohledně zkoušek. Musím se přiznat mám už teď děsný nervy jak to postíhám ale snad o jarních prázkách zvládnu závěrečnou práci celkem by se mi ulevilo. A otázky už se je snažím pomalu spracovávat ale i tak mi do toho pořád něco skáče xD. Když tak uvažuji budu mít o závěrečné práci nějaké fotky svého dortu a doufejme i zákusku :D takže bych vám mohla předvést svoje dílo xDDD. Jinak ani jsem nestihla zmínit že na Valentýna v pátek jsem udělala roztomilé medvídky a den předtím i žabky z marcipánu *heh musela se pochlubit* :3 xDD. Mám i fotky tak snad je tu časem hodím^^ dneska už ale ne xD jsem zralá do postele a tak Vám přeji krásné sny a dobrou noc x)

KonanThe Originals - 1x13 Music - Kongos - Come With Me Now

10. února 2014 v 21:15 | Konan-chan :3 |  Music
Ten song si mě dokonale podmanil xDD je úžasný a musím ho furt poslouchat :3.
Našla jsem ho u moji Vini^^ a od té doby jsem na něm závislá xD.
Sister chtělo by to někdy pokecat :3 poslední dobou se s tebou nemůžu nějak potkat :C xD
10.2. ~ Až jsem se z toho nakonec posrala xDD

10. února 2014 v 21:06 | Konan-chan^^ |  Konan's Diary

(Hehe Ďábel :3 xDD sice se mi teď líbí že se kruťácky rozjel ale vím že si to zase nějakým způsobem vyžere xDDD)

Ahoja lidi^^, po dlouhé době se ozývám i s omluvou. Ale byla jsem nemocná dva týdny z toho jeden školní i praxe takže se toho na mě sesypalo celkem dost. K tomu už jsem začala řešit otázky ke zkouškám a ještě mě čeká závěrečná práci do které se budu muset vrhnout co nejdřív tedy až k tomu dostanu pořádné podklady což bude nejdřív.... tak až budu mrtvá protože naše škola na nás sere :/ nic nového xD. Takže moji milý návštěvníci a lidi co sem chodíte fakt se omlouvám že se to tu 2x nehne ale asi tu bude šnečí pochod protože já ty zkoušky prostě musím a musím dát xDDD i kdyby mě měli popravit tak prostě musím xD. Jo ten nadpis je příhodný pro dnešek protože mé nervy a zadek se nějak propojili *výmluvný úsměv* raději to neřešte ale taky mi poslední dobou fakt hrabe xDDD. Co se týče mé čtenářské záliby Nástroje smrti už čtu předposlední díl Město ztracených duší :3. A musím říct že se vážně těším na poslední díl xD. Zkoukla jsem i The Vampire Diares a kupodivu i když tam není moje původní rodinka tak se na to i ráda dívám^^ sice mi tam chybí ale to mi plně nahrazuje zase seriál The Originals kde mám všechny :3. Takže dá se říct když se nevěnuji škole tak si čtu a nebo koukám a další věci které se školy netýkají xDDD. No nic už jsem se vypsala^^ tak se mějte pěkně a hodně síly do víkendu x)


Konan