Prosinec 2015

24.12. ~ Vánoce :3

24. prosince 2015 v 14:42 | Konan-chan^^ |  Konan's Diary
I já bych Vám ráda popřála krásné prožití Vánočních svátků a štědrého Ježíška :)


Neodolala jsem xDDDD


vaše Konan :DDD17.12. ~ L.Á.S.K.A.

17. prosince 2015 v 19:52 | Konan-chan^^ |  Konan's Diary


Zdravím lidi^^, zprvu musím poděkovat Vini, Farah a Tami že mě podrželi jak svými komentáři tak i pokecem :3. Už jsem na tom lépe alespoň se tak nějak držím. Možná to bude tím jak nadpis napovídá. Zamilovala jsem se naplno. Jsem v háji :D. V tak blbé období se dokážu zakoukat... nebudu říkat že to přišlo jako blesk z čistého nebe ale cítím to. Rozzářila jsem se jak slunce když dneska přišel až na druhou hodinu. Že vůbec dorazil byla jsem nadšená a spolusedící je ze mě nejspíš na prášky :DDD. Hold byl bohužel nemocen vsadím že ten bacil chytil odemě páč já byla od minulého pátku na chcípnutí ale už jsem zdravá jako rybička :D. Je to po dlouhé době člověk s kterým se směji různým hovadinám a navíc na mě dělá poťouchlé grimasy ale upřímně dá se s ním i popovídat a navíc já potřebuji člověka s kterým se budu smát. Nechci si hned malovat růžovou naději na vztah. Už z toho důvodu je to můj spolužák a nevím jestli nemá někoho jiného v merku. Ale tak nějak tajně doufám že by to konečně mohlo vyjít. Možná mu dám na ten krásný čas Vánoc nějakou drobnost která by mu mohla napovědět. Přinejhorším to vezme jako dárek od kámošky (jen to ne) :D. Abych pravdu řekla na vztahy jsem neměla moc štěstí ale každá moje potenciální láska odešla s malou drobností odemě. Je to úsměvné páč doufám že já jednou něco taky dostanu :3. Doufám že konečně dostanu něco co by mě dostalo... Ale abych byla skromná přála bych si i to pohlazení a malé objetí které by mě zahřálo u srdce. Nechci vás tu udusit svými romantickými představami ale potřebovala jsem si to vypsat. Asi tu častěji budou takové výpisky. Až budu stará možná to si tu budu číst ty své žvásty a smát se jaká jsem byla :D. Toť asi vše :3 tak se mějte pěkně^^Konan

PS: Případné rady uvítám :DDDD
Assassin’s Creed Syndicate DLC - Jack the Ripper Story Trailer [US]

15. prosince 2015 v 23:44 | Konan-chan^^ |  AC - videa
DLC které mě vážně přitahuje že si ho asi nechám nadělit pod stromeček :3
hlavně mě na tom přitahuje fakt že to bude ve hře dvacet let od hlavního příběhu. A musím uznat že Evie stále vypadá velmi dobře. Sice by mě zajímalo jak je na tom Jacob :D. Ale ruku na srdce hlavně mě tam zajímá Jack :DDDD. Sice všude možně se klevetí že Jack Rozparovač je možná sám Jacob :DD dnešní trailer na který jsem záhy narazila mi to díky bohu vyloučil xD

2.12. ~ Nejraději bych se vypařila...

2. prosince 2015 v 23:22 | Konan-chan^^ |  Konan's Diary

Zdravím lidi, tenhle článek nebude moc pozitivní to říkám rovnou. Potřebuji vypsat své nahromaděné emoce a bolesti. Cítím se hůř než obvykle. Jsem sklíčená, pochroumaná a mimo. Mám pocit že můj život nemá směr. Nemá prostě kompas který by mě vedl správnou cestou. Možná budu jeden z těch stracených případů. Nevím. Toužím se postavit na vlastní nohy, mít práci která mi sedne a potkat člověka který mě bude milovat. Vím mám rodinu která mě miluje a já je. Ale chybí mi člověk s kterým bych budovala společnou budoucnost a jednoduše se opřela o živého člověka který by mi dodal sílu a sebevědomí. Občas by mi vrazil s tím ať nepadám do těch depresivních sraček a šla dál za svým cílem. Jenže mám pocit že na své cíle nikdy nedosáhnu. Jak mi nedávno řekla psycholožka jsem dříč. Potěšilo mě že mě obdivuje a vlastně mi chce pomoct.
K psycholožce jsem si zašla kvůli škole. Lituju že jsem to neudělala dřív. Nikdy jsem nevěděla čím chci být ale teď to vím. Přála bych si masýrovat a zajímat se o lázenství. Přála bych si lidem pomáhat. Jenže jak se ukázalo z testů mám problémy s logikou a fantazíí tak spojenou. Vlastně by se dalo říct že detaily různých věcí a situací vnímám úplně jinak než zdravý člověk. Hloupá tedy nejsem ale matika mi nikdy nepůjde. Rovnou mi řekla jestli mi ta maturita stojí za tak šílené úsilí a zdraví. Mohla bych být díky tomu neurotická (nervový třas, bolesti atd.). A od tohoto úterý jsem na dně protože nevím jak dál. Poradila mi že jí z testů vychází že bych měla být sociální pracovník. Dala mi čas ať si rozmyslím co a jak.
Jenže já mám v hlavě chaos a matikářka mi zrovna nepomáhá. Ve škole působím vesele protože lidi kolem mě jsou optimističtí a jsou to hlavně přátelé kteří mě drží nad vodou. Strašně mě dneska mrzí doučování z angličtiny. Vůbec se mi nedařilo soustředit a moje mysl prostě vypla. Odmítla spolupracovat. Nejspíš čeká až se srovnám až budu vědět jak dále. Někdy lituji Tami že musí snášet ty moje zasrané výlevy že jsem debil. Chudák vážně :D. Ale na druhou stranu neumím si bez ní představit svůj život. To samé platí i o Vini která mi chybí jako sůl T___T. Je mi bez ní smutno. Chybí mi naše povídání i ona mi dokázala s pár písmenkami vykouzlit úsměv na tváři. Chybí mi hodně přátel s kterými jsem sdílela přátelství.
Jak si to tak pročítám ten článek nemá hlavu ani patu ale ulevilo se mi. Alespoň půjdu spát s trochu čistou hlavou. Musím zítra vstát přežít vyučování a dát se nějak dohromady ať nepůsobím jak hromada sutin :D. Upřímně nejraději bych nevstávala dočítala si Šifru Mistra Leonarda od Dana Browna a poté se hned vrhla na Shakespeara a jeho hry. Co se týče Vánoc můžu být happy že už mám pro všechny dárky, vše je pouklízené a tak nám doma zbývá jen výzdoba a cukroví. Těším se na vánoční prázdniny. A tím slavnostně ukončuji článek svého šílenství. Alespoň budete vědět jak se cítím. Prosím o mírnou kritiku nebo radu i komentář který mi dodá sílu. Potěší i milé slovo. Nechci o komentáře žebrat ale jsem ráda když se ozvete. Tak mějte se a smějte se :)


Konan